ZDRAVÝ TÝM

ZDRAVÝ TÝM“Duševní zdraví je stejně důležité jako zdraví tělesné. Obzvlášť v době plné nejistoty ho nesmíme zanedbávat.” A proto je tu MINDFIT

MINDFIT

V dnešní vyhrocené době koronaviru mají ti nejlepší zaměstnavatelé pro své zaměstnance k dispozici možnost využít programu MINDFIT. Jedná se o službu, na kterou se mohou zaměstnanci obrátit v případě, že si neví rady s jejich problémem. MINDFIT poskytuje pomoc v oblastech psychologické pomoci, právního a finančního poradenství.

Oblasti podpory

Pro vaše zaměstnance nabízíme diskrétní a důvěrnou pomoc v jakékoliv situaci. Naši kvalifikovaní a zkušení odborníci jsou tu pro vaše zaměstnance plně k dispozici. Poradenské služby pomáhají zaměstnancům zvládat životní stresory všeho druhu. MINDFIT může zaměstnancům pomoci soustředit se na své pracovní povinnosti v rámci práce z domu, udržet vysokou produktivitu a výkon a skutečně zajistit zlepšení a udržení si psychického zdraví.

Kdekoliv, kdykoliv, vždy důvěrně

Ať už vaši zaměstnanci pracují z domu, či z pracovního místa, na všechny doléhá současná situace a doba, ve které nyní jsme. Někteří se s ní vyrovnávají lépe, jiní hůře. MINDFIT je zde pro všechny, kteří potřebují pomoc, a to v čase který si sami určí. Služba je důvěrná a nikdo z okolí se nedozví, že zaměstnanci kontaktovali naši službu, či jaký problém konzultovali.

V současné době je možný kontakt konzultací pouze telefonicky či online.

Oblasti podpory pro zdravý tým

– Problémy ve vztazích

– Stres a jeho zvládání

– Rodinné problémy

– Psychické problémy

– Alkohol, drogy, jiné závislosti

– Hypotéky, půjčky, úvěry

– Finanční stránka dluhů

– Daňové přiznání – kontrola a poradenství

– Poradenství v dalších těžkých finančních situacích

– Dluhy, insolvence, exekuce
– Dědictví
– Žaloby, soudní řízení (ne zastupování, ale poradenství)
– Nehody, náhrady škod
– Posouzení smluv

Důležité: pracovní právo není zahrnuto

– Time management
– Stres management
– Motivace týmu
– Vlastní motivace
– Nastavení cílů
– Vůdčí schopnosti

Chcete mít odolný a zdravý tým?

Tato webová stránka používá soubory cookie.