Monika Hansson Tutter

Executive Coach & Konzultant pro Českou republiku

Monika Hansson Tutter pracuje střídavě jako osobní životní a kariérní kouč, a lektor. Je partnerem společnosti Family Business Unit. Svým koučováním jednotlivců pracujících na vedoucích pozicích, či přímo podnikatelů podporuje růst podniků.

Na Bruselské univerzitě Solvay Business School získala diplom MBA s vyzn. v oboru Strategie a Finance. Je certifikovaným koučem, držitelem certifikace ICF (mezinárodní koučové federace) z Erickson College International, USA.

Monika působila 10 let v mezinárodních společnostech. Ve svém portfoliu má jak spolupráci s předními tiskovými médii, tak i působení v bankovním sektoru. Specializovala se zejména na klientský servis, na rozvoj interní a externí komunikace. Ve své práci klade důraz na jednotlivé strategie reflektující specifika klientů a firem, celkovou analýzu chování a řešení konfliktů ve společnosti.

Díky těmto zkušenostem dokáže Monika rozklíčovat jednotlivé situace v pracovním kolektivu a tak dopomoci k efektivnímu procesu, rozvoje potenciálu jak celého kolektivu, tak jednotlivců.