V poli zajištění nejlepších služeb na českém trhu spolupracujeme s renomovanými společnostmi s největšími zkušenostmi v oblasti služeb pro majitele a zakladatele rodinných firem v České republice.

 

Sirius Investments

Vám umožní přístup k mnohem pestřejšímu výběru investičních aktiv než bylo doposud obvyklé – výběru, který byl již delší dobu dostupný nejbohatším privátním investorům.

Přinesou Vám investiční příležitosti s minimální vazbou na vývoj na finančních trzích a se stabilním výnosem.

Zajistí soulad zájmu Vás, investorů, a managementu Sirius Investments SICAV – investujeme totiž své vlastní úspory spolu s Vašimi.

 

 

Schaffer & Partner

Pražská kancelář skupiny Schaffer & Partner působí na českém trhu již od roku 1997 a jako jedna z mála mezinárodních kanceláří v České republice poskytuje komplexní služby zahrnující daňové, právní a podnikové poradenství a auditorské služby.

 

 

 

Dvořák Hager & Partners

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners se zaměřuje na poskytování právních služeb v oblastech práva souvisejících s podnikatelskými aktivitami našich klientů.

 

 

Swiss Life Select

Správa privátních financí a majetku.

Připravujeme zdroje pro realizaci nákladných přání a pro aktivní život v penzi, pracujeme s volným kapitálem, řídíme finanční rizika a zajišťujeme plánované mezigenerační předání majetku. Respektujeme individuální postoj k riziku.