Stuart Farleigh

Stuart Farleigh
Managing Consultant pro Irsko

Stuart Farleigh je ženatý, otec čtyři dětí, obchodní poradce, poradce pro vyhledávání řídících pracovníku (executive search consultant), kouč pro řídící pracovníky a lektor. Jako zakladatel a partner společnosti Family Business Unit podporuje klíčové řídící pracovníky v podnicích všech velikostí.

Pracoval jako výkonný ředitel rodinného podniku, který založil jeho otec. Má hluboké pochopení pro jedinečnou dynamiku působící v prostoru mezi rodinou a podnikem. Rozumí výzvám a příležitostem, které přináší. Již 11 let pracuje jako poradce pro vyhledávání řídících pracovníků, chápe tedy velmi intenzivně, jak významnými faktory úspěšnosti podnikání jsou kultura řízení a podnikání, stejně tak jako individuální dovednosti a schopnosti.

V současnosti podporuje organizace po celé Evropě jako obchodní poradce a kouč. Je držitelem kvalifikace NLP Master Practitioner and Trainer. Své různorodé dovednosti a zkušenosti využívá k tomu, aby napomáhal naplňování osobních a podnikatelských cílů jednotlivců i rodin.